ixirPOS Adisyon Sistemleri Özellikleri (Restoran & Cafe & Bar)

ixirpos_reklam

İşletme Bölümleri

İşletmenizi bölümlere ayırabilir ve her bölümün kendi masasını belirleyebilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Siparişlerinizi yönetmek ixirPOS ile çok kolay. Her sipariş ilgili Mutfak/Bar bölümlerine anında ulaşır. Özellikli ve gramajlı ürünlerin siparişini almak artık çok kolay.

Stok Yönetimi

Stok yönetimini dilerseniz sipariş ile bağlantılı kullanın dilerseniz ayrı ayrı kullanın. Stok durumlarından anında haberdar olun.

Gün Sonu İşlemleri

Gün sonu işlemlerinizi tek bir tuş ile hazırlayın. Gün sonu raporunuz mail adresinize otomatik olarak gelsin.

Cari İşlemleri

Ürünlerinizi aldığınız firmaları kayıt edin ve hangi firmaya ne kadar borcunuz var, hangi firmadan alacağınız var kolayca takip edin.

Tahsilat İşlemleri

Nakit, Kredi Kartı ve Yemek Kartları ile tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilir, iskonto uygulayabilir ve küsüratları yuvarlayabilir, toplam tutarı parçalara bölebilir ve ürün başına ödemeler yapabilirsiniz.

SMS ile Bilgilendirme

Gün Sonu işlemi yapıldığı anda ve Ürünleriniz kritik miktar seviyesine ulaştığında (10 günde bir) sistemde tanımlamış olduğunuz cep telefonuna sms bilgilendirmesi yapılır. Sms sisteminin kullanılması için SMS Paketinin tarafınızdan satın alınması gerekmektedir. Çünkü gönderilen smslerde Firmanıza ait bilgiler yer almalıdır. Detaylı bilgi için : 0850 305 4624 ten bize ulaşabilirsiniz.

Caller ID

Caller ID bağlantısı ile telefondan sipariş istendiğinde arayan bilgisi kayıtlı ise arayan bilgisini görebilir, kayıtlı değilse görüşme yaparken kayıt altına alabilir ve anında siparişlerinizi girebilirsiniz.

Adisyonu Geri Açma

Gün içerisinde kapanan bir masayı belirteceğiniz bir neden ile birlikte geri açabilir ve tahsilat işlemlerini yeniden yapabilirsiniz. Tabii bu işlem yetki çerçevesinde yapılmaktadır. (Örneğin; yanlışlıkla başka masanın tahsilatlarını yaptıysanız, ya da kredi kartı yerine nakit tahsilat yaptıysanız masayı geri açmak isteyebilirsiniz.)

Kurye Detayları

Paket Serviste kuryenizin teslim ettiği sipariş miktarlarını ve Nakit, Kredi Kartı, Yemek Kartı, Online Tahsilatları, Yemek Sepeti Siparişlerini detaylıca görebilirsiniz. Bu sayede Kuryenizden aldığınız tahsilat miktarı ile asıl almanız gereken tahsilat miktarını karşılaştırıp doğruluğu teyit edebilirsiniz.

Müşteriye Özel Fiyatlandırma

Daimi müşterilerinize veya personellerinize her ürün için ayrı fiyat belirleyebilir ve ödeme esnasında siparişlerin fiyatlarını müşteri veya personeli seçerek sipariş fiyatlarını güncelleyebilir veya geri alabilirsiniz.

Masa İşlemleri

İşletmenizi bölümlere ayırabilir ve her bölümün kendi masasını belirleyebilirsiniz. Rezervasyon kaydı, masa birleştirme ve masa taşıma işlemlerinizi sorunsuzca yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama ile ister telefondan ister tabletten masa başında siparişlerinizi alın, masaları yönetin. Masa başında aldığınız sipariş doğrudan ilgili Mutfak / Bar ekranına ve yazıcısına ulaşsın.

Paket Servis

YemekSepeti.com, Online Sipariş (Kendi Web Sitenizden) ve Caller Id ile telefondan sipariş alıp yönetimini sağlayabilirsiniz.

Gider Takipleri

Elektrik, Su, İnternet ve benzeri giderlerinizi sisteme kayıt edin. Kasadan kullandığınız ödemeleri gün sonuna yansıtıp doğru sonuçlar elde edin.

Raporlamalar

Detaylı raporlamalarla işletmenizin durumunu inceleyebilir ve eksik yönlerinizi ortaya çıkartıp iyileştirmelere gidebilirsiniz.

Mutfak/Bar Ekranı Yönetimi

Alınan Siparişler işletmenizin hangi bölümünde hazırlanacaksa direkt o bölümün ekranında gözüksün. Mutfak / Bar çalışanının siparişleri doğru ve eksiksiz hazırlamasını sağlayın. Ayrıca Sipariş hazır olduğunda garsona bilgi gönderilsin.

YemekSepeti Entegrasyonu

YemekSepeti entegrasyonu sayesinde yemeksepeti.com’dan alınan siparişleriniz anında karşınızda. Bu sayede şirket içi satışlarınızı ve yemeksepeti satışlarınızı tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Alınan Siparişler Doğruca İlgili Bar veya Mutfağa

Eğer mutfak ekranı kullanmıyor sadece yazıcı kullanıyorsanız alınan siparişlerin ilgili bar veya mutfak yazıcılarına direkt gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Terazi Entegrasyonu

Terazi Entegrasyonu ile tarttığınız ürünleri liste yapıp herhangi bir masaya ekleyebilirsiniz veya yaptığınız listeyi direkt Kredi Kartı veya Nakit olarak tahsilat yapabilirsiniz. Aynı zamanda direkt satışlarınız da gün sonu bilgilerinize yansıyacaktır. Şuan için entegre edilen terazi markası TEM TERAZİ markasıdır. Kullandığınız terazinin entegrasyonu ayrıca sağlanacaktır.

Kişiye Özel Masa

Plaj, Otel gibi işletme sahipleri iseniz müşterilerinizin adına özel masa açmak isteyebilirsiniz. Hem Mobil hem de masa üstü uygulamada müşterinizin ismine masa açabilir, tahsilat işlemlerinden sonra o masanın kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Personel Satış (Bedelsiz Satış)

İşletmelerin kendi personellerine aylık bedelsiz limitleri bulunmaktadır. Personelin yaptığı harcamaları bedelsiz olarak tamamlayabilirsiniz.

Personellere Bilgi Mesajı Yayınlama (Mobil)

Personellerinize bildirmek istediğiniz acil konuları, günün menüsü gibi bilgileri gönderebilir kimlerin mesajları okuduğunu takip edebilirsiniz.