(***Yeni***) Stok Takip / Fiyat Teklifi / Cari Kontrol Takip Sistemi

Yeni programımızla karşınızdayız!…

“Stok Takip / Fiyat Teklifi Oluşturma / Cari Kontrol Takip Sistemi” adlı paket programımız adından da anlaşılacağı üzere üçünü bir arada takip etmenizi sağlamaktadır.

* Stok Takip : Barkod uygulamasıyla stoğunuzdaki malzemeleri sisteme girebilir ve istediğiniz kişiye satışını yapabilirsiniz. Bu sayede fiili stoklarınızı takip etmiş olursunuz. Stok girişi esnasında alış fiyatı ve satış fiyatını girebilirsiniz. Bu sayede daha önce o malı kaç liraya aldığınızı görmüş olursunuz. Barkod sistemi sayesinde okuttuğunuz barkodu satış listesine ekleyip bir liste oluşturursunuz ve satış işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Satış işlemi kaydedildiğinde tahsilatın anında yapılabilmesi için Cari Kontrol ekranında müşteriye borç olarak yansıtılmaktadır, bu sayede sizleri ikinci bir iş yapmaktan kurtarmaktadır.

* Fiyat Teklifi Oluşturma : Müşterilerinize fiyat teklifi oluşturup hangilerinin beklemede, hangilerinin ret edilmiş, hangilerinin onaylanmış olduğunu kolaylıkla takip edebilir ve fiyat tekliflerinin çıktılarını sistem üzerinden alabilirsiniz. Fiyat teklifi aşamasında eklenen ürünün toplam tutarı isterseniz adet x birim fiyat olarak hesaplanır isterseniz de toplam tutarı manuel girebilirsiniz. Bu sayede bir hizmet satıyorsanız birim fiyatı 0 olarak sadece toplam tutar girebilme imkanınız olmaktadır.

* Cari kontrol : Cari hesaplarınız için hazırlanmıştır. Kime ne vereceğiniz, kimden ne alacağınız varsa hepsinin takibini yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeleri ve yaptığınız tahsilatları da yazıp hangi müşterinizin ne kadar bakiyesi kaldığını kolayca öğrenebilirsiniz. İsterseniz elektrik, su, telefon vb. giderleri de firma tanımlarına tanımlayacağınız bu firmalara ödeme şeklinde kaydedebilir ve hangi tarihte ödeme yaptığınızı takip etmiş olursunuz.

Programımızın demosu her bir işlemden toplam 15 adet kayıt ekleyebilmenizi sağlamaktadır. Aşağıdaki linkten demo programımıza ulaşabilirsiniz. Tam sürümünü satın almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Yazılım desteği konusunda buradan bilgi alabilirsiniz.

NOT : Programdaki mevcut teklif formu üzerinde sizlerin özel kullanacağı teklif formu varsa ücretsiz değişiklikler yapılabilir. (Sadece Programın işleyişini etkilemeyen değişiklikler.)

* Teklif formu çıktısında sayfanın en altında 19 cm X 1,60 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:\StokKontrol\ICONS\ Klasörü içerisine ” enaltlogo.png ” adıyla kaydediniz.)
* Teklif formu çıktısında sayfanın en üstünde 19 cm X 2,20 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:\StokKontrol\ICONS\ Klasörü içerisine ” ustlogo.png ” adıyla kaydediniz.)
* Teklif formu çıktısında sayfanın “TEKLİF FORMU” başlığının yanına 7,30 cm X 2,20 cm ölçülerinde png formatında resim yüklenebilir. (C:\StokKontrol\ICONS\ Klasörü içerisine ” altlogo.png ” adıyla kaydediniz.)

rar dosyası şifresi : 1
Program Kullanıcı Adı : ADMIN
Program Kullanıcı Şifresi : ADMIN

Program kullanım ve eğitim videoları Youtube kanalımızdadır. Tıklayınız.

İndir (PDF, Bilinmeyen)