Hoşgeldiniz…

Yazılımhizmeti.com’a hoşgeldiniz.

Amacımız siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun, kaliteli ve kullanışlı paket programlar ve web siteleri hizmetleri sunmaktır.

Peki nasıl çalışıyoruz?

İhtiyaç duyduğunuz program veya web sitesinin ilk önce sizinle birlikte analizini çıkartıyoruz ve birlikte çıkardığımız analiz sonucunda bir değerlendirme yapıp size işin yapım süresini bildirip fiyat teklifinde bulunuyoruz. Analiz, yapım süresi ve fiyat teklifimiz sonucunda onay verdiğiniz taktirde işin yapımına başlıyoruz. İşin yapımı sırasında talep ettiğiniz değişiklikler değerlendirilip yapım sürecinin uzayıp uzamayacağı ve teklifimizin değişip değişmeyeceği konusunda sizi bilgilendiriyoruz. Yaptığımız program veya web sitesini teslim etmeden önce hem sizlerin testine sunuyoruz hem de kendimiz detaylıca test ediyoruz. Test sonucu başarılı olduğu taktirde program/websitesini teslim ediyoruz.

Paket programlarımızın deneme sürümlerini kullanmak isterseniz bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hazırlamış olduğumuz web sitelerini de referanslarımızdan inceleyebilirsiniz.

Yazılımhizmeti.com